для людей з порушеннями зору
Тарасівський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів -
заклад дошкільної освіти
Великописарівської селищної ради

Коротко про заклад

Перша школа була збудована в1883 році. 5 вересня 1975 року відчинила двері нова школа, яка була розрахована на 450 учнів. В 1988 році реорганізована в середню. В 1995 році школа реорганізована в НВК.

Рік введення в експлуатацію  закладу – 1975, рік атестації 2012  -  середній рівень освітньої діяльності.

Проектна потужність закладу -450 місць.

Навчається у 2019-2020 н.р. - учнів 35, дітей дошкільного віку - 9.

Мова навчання: 1,10-11 класи - українська, 3-9 класи - російська.

Територія обслуговування - с. Тарасівка, с. Крамчанка.

Доступність закладу для осіб з ООП - пандус.

У закладі створені всі необхідні умови для здобуття освіти дітьми дошкільного та шкільного віку. В наявності затишні класи, спортивна зала, шкільна їдальня, групова ігрова кімната та спальня для дошкільнят, кабінет інформатики, оснащений НКК та мультемедійним комплексом. Класна кімната першокласників облаштована сучасним інтерактивним комплексом та меблями. На навчання до закладу та у зворотньому напрямку учні  та вихованці дошкільної групи підвозяться шкільним автобусом.