для людей з порушеннями зору
Тарасівський навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів -
заклад дошкільної освіти
Великописарівської селищної ради

Публічна інформація

Картинка Цветочный узор из коллекции Картинки анимация Разделители и линеечки

ВеселыеСтатут Тарасівського НВК (завантажити) 2021р. сторінка 1сторінка 2, сторінка 3

Веселые Ліцензії на провадження освітньої діяльності,

заява про переоформлення ліцензії 2021р. (завантажити)

виписка з Єдиного Державного реєстра сторінка 1, сторінка 2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Про переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності закладів освіти Сумської області (завантажити)

ВеселыеСтруктура та органи управління закладу освіти: директор, педагогічна рада, учнівське самоврядування, Батьківський комітет НВК, Батьківські комітети дошкільної групи та 1-11 класів

ВеселыеКадровий склад закладу освіти: педагогічні працівники - 14, обслуговуючий персонал - 8

ВеселыеОсвітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою: дошкільна група (завантажити), 1-2 класи (завантажити), 3-4 класи (завантажити), 5-9 класи (завантажити), 10-11 класи (завантажити). Типові освітні програми 2-11 класи (завантажити). Оновлені програми для 1-4 класів (завантажити)

ВеселыеТериторія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти: с. Тарасівка

Розпорядження про облік дітей завантажити

ВеселыеЛіцензований обсяг - 450 учнів, та фактична кількість осіб:  37 учнів 1-11-х класів4 дошкільнят

ВеселыеМова (мови) освітнього процесу:  українська.

ВеселыеНаявність вакантних посад - відсутні

ВеселыеМатеріально-технічне забезпечення закладу освіти (завантажити)

ВеселыеНаявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання (окрім закладів дошкільної та позашкільної осввіти) - відсутні

ВеселыеРезультати моніторингу якості освіти (завантажити)  за листопад 2019 (завантажити)

ВеселыеРічний звіт про діяльність закладу освіти 2017-2018 н. р.(завантажити), 2018- 2019 н. р.(завантажити)

ВеселыеПравила прийому (переводу) до закладу освіти: у дошкільну групу (завантажити), до 1 класу (лист МОН від 5 квітня 2019 року № 1/9-227), до школи (Наказ МОН № 367 від 16.04.2018)

ВеселыеУмови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами - в наявності пандус

ВеселыеРозмір плати за навчання - навчання безкоштовне

ВеселыеПерелік додаткових осввітніх та інших послуг,  їх вартість, порядок надання та оплати - не надаються

ВеселыеКошторис 2019 рік (завантажити)

Кошторис 2020 рік  (завантажити  сторінка 1, сторінка 2)

Розрахунок видатків до кошторису 2020 року сторінка 1, сторінка 2

Використання коштів за 2021 рік завантажити

ВеселыеФінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів (І-ІІІ квартали 2018, за 2018 рік, за 9 місяців 2019 року, IV квартал 2019, 2020 рік, за 9 місяців 2021 року)

ВеселыеІнформація про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством - (завантажити)

Благодійні кошти та кошти з інших джерел, не заборонені законодавством, у 2020 році не надходили.

ВеселыеПравила поведінки здобувача освіти в закладі освіти (завантажити)

ВеселыеПлан заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти (завантажити)

ВеселыеПорядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти (завантажити)

ВеселыеПорядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) (завантажити)